Oferta pracy

Junior Brand Manager

Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek;

  • Bieżący nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji kampanii;

  • Prognozowanie, analizowanie i wyciąganie wniosków z badań rynkowych;

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi;

  • Komunikacja marketingowa i trade marketingowa dla klientów B2B;

  • Koordynowanie kampanii brandowych ATL i BTL;

  • Tworzenie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii ATL, BTL i SM oraz praktyczną znajomość narzędzi do tego służących;

  • Doświadczenie w operacyjnym wdrażaniu produktu na rynek B2B i B2C;

  • Umiejętność analizy KPI oraz badań marketingowych;

  • Znajomość narzędzi marketingowych (6P, CX, CV);

  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie min. B2 w mowie i piśmie;

  • Znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel i PowerPoint;

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność i zaangażowanie, otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji z możliwością rozwoju zawodowego.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym i rozwijającym się zespole.

  • Prywatną opiekę medyczną – MEDICOVER.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o.

Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. od 2002 r. stanowimy część międzynarodowej Grupy Massimo Zanetti S.p.A. MZBG. Od 2015 roku weszliśmy na bardzo dynamiczną ścieżkę rozwoju, którego podstawą są innowacje w zarządzaniu produktami i organizacją. Jedno jednak nie uległo zmianie: promowanie włoskiego stylu parzenia oraz picia kawy wśród ludzi na całym świecie. Kawa jest naszą pasją każdego dnia.

Czym zajmujemy się w Polsce?

Segafredo Zanetti Poland na rynku polskim obecne jest w: HoReCa i FMCG. Nasza fabryka w Bochni jest jedną z 18 palarni MZBG. Zespół w Polsce pracuje w Centrali w Bochni i w regionalnych biurach w dużych miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy