Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Brand Manager - Europe

AB Foods Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • codzienna współpraca z klientami międzynarodowymi,

  • planowanie działań tradowych oraz ich nadzór i analiza efektywności,

  • współudział w tworzeniu strategii marketingowych dla poszczególnych rynków, rozwijanie obecnych rynków oraz budowanie marek na nowych rynkach,

  • wprowadzanie nowych produktów dedykowanych dla poszczególnych rynków,

  • udział w tworzeniu strategii dla kanału digital oraz bieżąca obsługa kanałów social media,

  • kontakt z agencjami kreatywnymi, mediowymi oraz zewnętrznymi dostawcami przy tworzeniu komunikatów oraz materiałów marketingowych dla konsumentów,

  • ścisła współpraca z szefami kuchni (indyjskiej i orientalnej), śledzenie trendów kulinarnych i foodowych,

  • przygotowywanie i koordynacja procesu produkcji materiałów POS,

  • wsparcie w zarządzaniu portfolio produktów dla każdej z marek,

  • stała i ścisła współpraca z działem sprzedaży, supply chain, finance, aby zapewnić najwyższą jakość współpracy i dobre relacje.

Nasze wymagania

  • otwartej na nowe, międzynarodowe wyzwania,

  • zaangażowanej, samodzielnej w działaniu,

  • dobrze zorganizowanej, umiejącej pracować na wielu projektach jednocześnie, z dobrą organizacją czasu,

  • lubiącej pracować w zespole,

  • z biegłą znajomością języka angielskiego,

  • mającej już doświadczenie w prowadzeniu projektów,

  • z wykształceniem wyższym, zainteresowanej rozwojem w dziale marketingu,

  • z dobrą znajomością obsługi komputera w zakresie pakietu Office

Mile widziane

  • wcześniejsza praca w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • poszerzanie horyzontów i możliwość rozwoju poprzez prace w zróżnicowanym kulturowo środowisku,

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wpływ na budowanie międzynarodowej pozycji marek,

  • dużą samodzielność w działaniu i swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów aktywacji sprzedaży,

  • udział w sesjach kulinarnych, współpracę z szefami kuchni,

  • pracę z ludźmi, którzy lubią wspólnie pracować, gotować i osiągać cele businessowe,

  • narzędzie, które są potrzebne do efektywnej pracy,

  • umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

AB Foods Polska Sp. z o.o.

O nas…

Chiny, Tajlandia, Indie, Japonia – na co dzień, dzięki naszym produktom staramy się przenieść konsumentów w te odległe zakątki świata i dać im poznać orientalne smaki.

A Ty lubisz podróżować? Poznawać nowe kuchnie? Znasz lub chcesz poznać jak smakuje: Pad Thai, Tikka Masala, Ramen, Tandoori, Hoi Sin, Rose Harissa ? Dołącz do zespołu AB Foods Polska, który jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods.

Przewiń do profilu firmy