Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Brand Manager

Gerlach S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analizę rynków pod względem sprzedaży, cen oraz opakowań,

  • Analizę trendów oraz postaw konsumenckich,

  • Negocjacje kwestii jakościowych,

  • Kontakty z kontrahentami zagranicznymi,

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych,

  • Przygotowywanie prezentacji z ofertami nowych produktów dla potencjalnych odbiorców zew. i wew., uwzględniających trendy i oczekiwania konsumenckie,

  • Przygotowywanie analizy finansowej planowanych wdrożeń,

  • Nadzór nad powierzonym budżetem.

Nasze wymagania

  • Myślenia analitycznego i strategicznego,

  • Otwartości na nowe trendy (dizajn i funkcjonalność),

  • Praktycznych umiejętności analitycznych i prezentacyjnych,

  • Zarządzania projektami,

  • Umiejętności negocjacyjnych,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Mobilności (zagraniczne podróże służbowe),

  • Komunikatywności,

  • Umiejętności pracy zespołowej,

  • Kreatywnego myślenia,

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w działach marketingu, badań i rozwoju lub pokrewnych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Kwalifikacje z zakresu towaroznawstwa.

To oferujemy

  • Pracę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce,

  • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji i rozwoju,

  • Atrakcyjne warunki płacy i pracy,

  • Ciągłe wyzwania, realny wpływ oraz odpowiedzialność za podejmowane inicjatywy oraz działania,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Gerlach to firma o ponad 260 letniej tradycji i lider w swojej branży. Produkujemy i dystrybuujemy bogaty asortyment wyrobów stołowych i kuchennych wyróżniających się najwyższą jakością materiałów i niepowtarzalnym wzornictwem.

Przewiń do profilu firmy