Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Brand Manager

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój portfolio produktowego marki

  • Koordynacja i czynne uczestnictwo w procesie wprowadzenia na rynek nowych produktów

  • Nadzór nad procesem projektowania opakowań dla produktów

  • Opracowanie strategii promocji oraz pozycjonowania cenowego produktów

  • Współudział w tworzeniu strategii marketingowej firmy

  • Monitorowanie i ocena efektywności prowadzonych działań marketingowych

  • Stała współpraca z agencjami reklamowymi oraz zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych

  • Bieżąca analiza konkurencji

  • Zarządzanie procesem projektowania i produkcji materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: Marketing i Zarządzanie)

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku kosmetycznego (mile widziane)

  • Doświadczenia we współpracy z drukarniami oraz znajomości technik druku (mile widziane)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Biegłej obsługi pakietu Microsoft Office

  • Samodzielności, odpowiedzialności oraz konsekwencji w realizacji założonych celów

  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • Rozwój kompetencji zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenie i umiejętności

  • Benefity dodatkowe (karta sportowa lub pakiet medyczny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. (poprzednio: Bielenda Kosmetyki Sp. z o.o. s.k.) poszukuje osoby do pracy w charakterze Junior Brand Manager.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.