Oferta pracy

Junior Brand Manager

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z redakcjami i managerami produktów

  • aktywny udział w pozyskiwaniu ruchu do witryn

  • wsparcie działań cross promocyjnych i autopromocyjnych

  • organizacja konkursów i akcji promocyjnych dla użytkowników

  • wsparcie przy współpracy z innymi markami Grupy Polsat Plus

  • współpraca przy tworzeniu i realizacji kampanii reklamowych

  • aktywny udział w pozyskiwaniu i obsłudze patronatów medialnych

  • ewaluacja podejmowanych działań

Nasze wymagania

  • zainteresowanie marketingiem internetowym, mediami oraz reklamą

  • podstawowa wiedza z zakresu narzędzi marketingowych zarówno budujących wizerunek jak i performance

  • postawa proaktywna, chęć zdobywania wiedzy i rozwoju

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, kreatywność i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • pracę w firmie o znanej marce na polskim rynku mediowym, działającej w ramach największej grupy mediowej w Polsce

  • możliwość udziału w strategicznym projekcie Grupy Interia

  • doskonałą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole

  • samodzielne stanowisko pracy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu