Oferta pracy

Junior Brand Manager

Tarczyński S.A.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowaniu strategii rozwoju i komunikacji prowadzonych linii produktowych w ramach przyjętej strategii marki

  • monitoring rynku, analiza trendów i działań konkurencji oraz formułowanie na ich podstawie wniosków biznesowych

  • pogłębianie wiedzy w zakresie zajmowanego stanowiska, prowadzonych produktów

  • poszukiwanie inspiracji produktowych i komunikacyjnych dla rozwoju kategorii, odkrywanie potencjałów do rozwoju

  • prowadzenie projektów z zakresu NPD

  • współpraca z agencjami graficznymi przy projektach opakowań

  • bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży, Exportu, Trade marketingu, R&D i in.

  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby spotkań wewnętrznych oraz z kluczowymi klientami

  • analiza danych sprzedażowych – wewnętrznych oraz zewnętrznych, mile widziana znajomość Nielsena

  • współpraca przy aktywacjach komunikacyjnych

  • inicjowanie, koordynowanie i udział w badaniach marketingowych dotyczących realizowanych projektów

  • cotygodniowe przygotowywanie statusu własnych projektów

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w miejscowości - Ujeździec Mały (35 km od Wrocławia)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej FMCG

  • wykształcenie wyższe – preferowane: marketing lub socjologia, psychologia, ekonomia, stosunki międzynarodowe

  • doświadczenie we wprowadzaniu produktów na rynek

  • znajomość pakietu Office w wymiarze niezbędnym do realizacji powierzonych zadań

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2

  • umiejętność koordynacji wielu projektów równocześnie

  • komunikatywność i zdolność do pracy w zespole

  • elastyczność i bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, solidność

  • umiejętność jakościowej realizacji celów i zadań w bardzo dynamicznej i wymagającej organizacji

  • kreatywność, nieszablonowe myślenie, odwaga do wychodzenia ponad standard

  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i innowacyjnej organizacji stawiającej na rozwój

  • realizację zintegrowanych, szeroko-zasięgowych projektów w Polsce, a także na rynkach zagranicznych

  • program wdrożeniowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, iPhone, laptop

  • bezpłatne posiłki dla pracowników

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych - mięsnych i roślinnych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Przewiń do profilu firmy