Oferta pracy

Junior Brand Manager

NIVEA Polska Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Nasz Brand Marketing wzmacnia pozycję NIVEA jako lidera na rynku kosmetycznym. Tworzymy różnorodny zespół dynamicznych i kreatywnych osób, które twardo stąpają po biznesowym gruncie. Realizujemy krótko- i długoterminowe strategie marketingowe, by skutecznie przyciągać konsumentów do marki NIVEA, co w efekcie przekłada się na sprzedaż i udziały rynkowe. Odpowiadamy za dobór asortymentu na polskim rynku, zarządzamy pełnym cyklem życia produktów, planujemy i realizujemy silne kampanie mediowe, analizujemy efektywność naszych działań. Mądrze zarządzamy budżetami i skutecznie współpracujemy z partnerami biznesowymi – marketingiem (regionalnym i globalnym), sprzedażą, kontrolingiem, logistyką, czy shopper marketingiem, jak również strategicznymi partnerami zewnętrznymi.

Odkryj w sobie pasję do NIVEA i dołącz do naszego inspirującego zespołu jako Młodszy Menedżer Marki.

Podział czasu pracy
40%

Praca zdalna

60%

Praca w biurze w Poznaniu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziana specjalność Marketing lub pokrewne,

  • min. 2-letnie doświadczenie w brand marketingu w sektorze FMCG,

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2/C1) – warunek konieczny,

  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,

  • zaangażowanie i kreatywności w podejściu do złożonych wyzwań rynkowych,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i samodzielność,

  • zorientowanie na pracę w zespole i otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów: m. in. prywatna opieka medyczna dla całej rodziny, przedszkole NIVEA, ubezpieczenie NNW, PPE oraz kafeteria MyBenefit, w tym karta Multisport,

  • możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z HR Business Partnerem i potencjalnym Przełożonym

2

rozmowa z Dyrektorem Marketingu

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

NIVEA Polska jest pracodawcą oferującym równe szanse w zatrudnieniu i zachęca do aplikowania odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, wieku, narodowości, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, religii czy przekonań.

Przewiń do profilu firmy