Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Brand Manager – Młodszy Kierownik ds. Marki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania na tym stanowisku to:

    • Współpraca z Senior Brand Managerem w zakresie zarządzania grupą wybranych marek
    • Wspieranie opracowywania rocznych planów marketingowych na grupę marek oraz monitorowanie ich wdrażania i wyników.
    • Monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów konsumenckich i wspieranie dostosowania działań marketingowych do zmian zachodzących w rynku
    • Prowadzenie projektów marketingowych w zakresie komunikacji marek 360 stopni, działań promocyjnych oraz wdrażania innowacji i nowych produktów na rynek
    • Bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi i badawczymi
    • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy (zwłaszcza z działem sprzedaży oraz trade marketingu) oraz z firmami zewnętrznymi
    • Monitorowanie i raportowanie wydatków na marki

    Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie lub pokrewne)
    • Min. 2-letnie doświadczenie w marketingu lub agencji reklamowej– warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność czytania i rozumienia liczb - wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Umiejętność zarządzania złożonymi projektami
    • Pozytywne nastawienie i dużą motywację do realizacji najlepszych kampanii na rynku
    • Praktyczna znajomość programów MS Office
    • Doświadczenie w branży alkoholowej oraz z zakresu NPD będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami
    • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
    • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
    • Pracę w zgranym zespole
    • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników
    • Owocowe dni dla Pracowników przez cały rok
    • Dogodna lokalizacja biura – Centrum Warszawy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.