Junior Brand Manager (Nestea)

Maspex

Maspex

Fryderyka Chopina 10

Wadowice

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie od podstaw komunikacji dla danej kategorii produktów

  • rozwój nowych produktów przy współpracy z działami NPD i technologami

  • analiza aktualnych trendów rynkowych

  • prowadzenie analiz marketingowych

  • prowadzenie i realizacja projektów marketingowych

  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, badawczymi

  • efektywna komunikacja z działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność analizowania danych i zagadnień i wyciągania z nich wniosków praz przekładania na rozwiązania

  • otwartość na nowe narzędzia, nowe podejścia, innowacyjność i niestandardowe rozwiązania

  • odpowiedzialność i staranność w wykonywaniu zadań

  • proaktywne podejście do nowych tematów i efektywne działanie

  • gotowość do pracy nad różnorodnymi zadaniami w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w marketingu

To oferujemy

  • rozwój w ramach dużej firmy z obszaru FMCG, lidera w wielu kategoriach

  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu znanych i cenionych marek globalnej, których strategie i komunikacja powstają w Polsce – i budujemy wizerunek na kraje Europy Środkowo-wschodniej

  • prowadzenie projektów obejmujących marketing 360 stopni

  • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy

  • możliwości wzbogacania wiedzy poprzez udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych

  • pakiet benefitów (m.in. Prywatna Opieka Medyczna LuxMed, dofinasowanie do karty MultiSport, prywatne ubezpieczenie na życie dla siebie i rodziny, naukę języka angielskiego, oraz wiele innych)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy