Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Brand Manager

SPORTIMI MACIEJ CZAJKOWSKI

4 8555 565 / mies. (zal. od umowy)
  • Błażeja 78
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Błażeja 78

Poznań

Sportimi, przedstawiciel takich marek jak Arc’teryx, Nalgene, Lifestraw i Duer poszukuje Junior Brand Managera. W związku z rozwojem na rynkach CZ/SK/DE szukamy dynamicznej osoby która pomoże nam realizować naszą wizję dla marek z naszego portfolio.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach międzynarodowych
  • rozwój sprzedaży B2B
  • adaptacja i implementacja strategii marketingowej
  • monitoring rynku
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla partnerów biznesowych
  • bezpośrednia współpraca z danymi markami

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z kontrahentami
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (ale nie wymagane)
  • prawo jazdy kat. B (możliwe wyjazdy służbowe)
  • angielski na poziomie co najmniej dobrym, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • umiejętność obsługi komputera (głównie excel)

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B
  • zarobki w przedziale 4855zł-5565zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • wynagrodzenie oparte o podstawę oraz o premię sprzedażową
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości rozwoju i pracę w międzynarodowym środowisku

Ogłoszenie archiwalne