PLAY

Junior Brand Manager [rekrutacja prowadzona online]

PLAYO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 2 miesiące
    do: 26 maj 2020
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Kierownik
Warszawa

Twoje zadania:

  • Wsparcie w kreowaniu i wdrażaniu kompleksowej strategii ofertowej Play na abonament (postpaid B2C), codzienna praca nad rozwojem tej linii biznesowej
  • Zarządzenie projektami marketingowymi dot. obecnych i nowych ofert Play na abonament (tworzenie koncepcji, przygotowanie wymagań biznesowych, szacowanie rentowności, wdrażanie ofert, planowanie działań komunikacyjnych, ewaluacja i codzienne zarządzanie wdrożonymi produktami)
  • Współpraca z działami odpowiedzialnymi za komunikację ATL, BTL, online oraz działem badań marketingowych i analiz biznesowych
  • Monitorowanie bieżących wyników sprzedażowych i finansowych stworzonych ofert

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz pierwsze doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym w obszarze wdrażania i zarządzania ofertami lub w innych projektach marketingowych nastawionych na kompleksowe dostarczenie produktu
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (będziesz go używać przy tworzeniu prezentacji oraz w bezpośredniej komunikacji)
  • Odznaczasz się zdolnościami analitycznymi i z łatwością wyciągasz wnioski na podstawie otrzymanych danych (praca z MS Excel nie stanowi dla Ciebie problemu)
  • Jesteś otwartą osobą, która ceni sobie pracę zespołową oraz samodzielność w działaniu
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
na zastępstwo
System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
 sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
 i ubezpieczenie na życie
top

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne