Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Brand Manager

  • Słomniki, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słomniki

    Główne obowiązki:

    • Wsparcie Brand Managera w zarządzaniu portfelem marki Intersnack poprzez egzekucję działań marketingowych obejmujących: wprowadzanie nowych produktów, politykę cenową, promocję rozumianą jako działania budujące wizerunek marki wśród konsumentów oraz działania bezpośrednio wspierające rotacje produktów,
    • Egzekucja kalendarza marketingowego określającego konsumenckie aktywności marketingowe i współtworzenie kalendarza trademarketingowego,
    • Koordynacja procesu projektowania opakowań jednostkowych i zbiorczych nowych produktów oraz optymalizacja opakowań jednostkowych i zbiorczych w portfolio marek Intersnack,
    • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych w celu realizacji strategii prowadzonej grupy produktowej,
    • Analiza otoczenia rynkowego oraz monitorowanie działań konkurencji na podstawie danych Nielsen’a, analiza performance marek i nowych produktów,
    • Ścisła współpraca z działami firmy w celu skutecznej realizacji projektów interdyscyplinarnych, w szczególności z działem sprzedaży w celu realizacji bieżących działań marketingowych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe - kierunkowe,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowisku w sektorze FMCG,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
    • Wysokie zdolności interpersonalne oraz silna orientacja na cel,
    • Rozwinięte umiejętności analityczne i projektowe.

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom