Oferta pracy

Numer referencyjny: KW/JBMZ/AP/7/0121
Polkomtel Sp. z o.o.

Junior Brand Manager w dziale komunikacji marketingowej - umowa na zastępstwo

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych dla marki Plus z zakresu ATL, BTL oraz online

  • Ścisła, partnerska współpraca z przedstawicielami innych departamentów zaangażowanych w projekty marketingowe

  • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz podwykonawcami (domy produkcyjne, drukarnie)

  • Monitoring oraz kontrola powierzonego budżetu

  • Prowadzenie dokumentacji finansowej prowadzonych projektów i ich archiwizacja,

  • Prowadzenie projektów zgodnie z przyjętymi w Spółce procedurami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: marketing i zarządzanie

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze marketingu w prowadzaniu samodzielnych projektów (doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • Zdolności analityczne

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Samodzielność i inicjatywna

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami badawczymi, reklamowymi

  • Kreatywność, odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów oraz umiejętność argumentowania – bardzo dobre zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty

  • pracę na wielu systemach, urozmaicone zadania i ciekawe wyzwania

  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, oferta pracownicza

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata