Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Brand Manager

NEWMAX Nowak i Wspólnicy spółka komandytowa

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o wizerunek Firmy w kontaktach z Odbiorcami

  • Profesjonalna obsługa Klientów według określonych standardów

  • Tworzenie ofert sprzedażowych i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Raportowanie do bezpośredniego Przełożonego

  • Analiza rynku pod kątem potencjału dla marki Bates oraz działań konkurencji

  • Czynne uczestnictwo w prezentacjach produktowych (uczestnictwo w Targach)

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • (jako dodatkowy atut doświadczenie w sprzedaży produktów BHP)

  • Wykształcenie wyższe (dodatkowy atut wykształcenie techniczne)

  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej

  • Pozytywne nastawienie, energiczność i entuzjazm

  • Biegła znajomość pakietu Office (z naciskiem na Excel) – warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2/C1)

  • Znajomość języka czeskiego/słowackiego (dodatkowy atut)

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny

To oferujemy

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość wyboru formy współpracy: B2B lub umowa o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiednie do zakresu wykonywanych działań (podstawa + premia)

  • Ciekawą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego – aktywny udział w międzynarodowych prezentacjach marki Bates

  • Wsparcie i rozwój, szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • Przydział pracowniczy, zniżki pracownicze, kartę multisport

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.