Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Brand Manager

HAXER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

10 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne współtworzenie strategii rynkowej oraz strategii komunikacji dla marki i poszczególnych linii produktowych w ramach pełnego marketing mix

  • Współtworzenie oraz nadzór nad realizacją rocznego planu aktywności marki oraz podległych linii produktowych

  • Współtworzenie oraz nadzór nad realizacją rocznego budżetu w ramach zarządzanej marki oraz poszczególnych linii produktowych

  • Zarządzanie dedykowanymi projektami marketingowymi oraz pomoc operacyjna w realizacji projektów przełożonego

  • Monitorowanie działań konkurencji w zakresie komunikacji, promocji handlowych, strategii cenowych oraz wprowadzania na rynek nowych produktów

  • Aktywny współudział w kreowaniu, wdrażaniu oraz zarządzaniu nowymi produktami na rynku

  • Aktywny współudział w kreowaniu narzędzi marketingu handlowego

  • Aktywny współudział w kreowaniu polityki z zakresu produktowego PR marki

  • Współpraca przy tworzeniu i realizacji wielopłaszczyznowej komunikacji marki (ATL, BTL, digital, marketing handlowy)

  • Nadzór nad realizacją badań marketingowych w ramach realizowanych projektów

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, packaging, eventowymi, badawczymi, domami produkcyjnymi i mediowymi oraz innymi podmiotami z obszaru marketingu

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad budowania komunikacji konsumenckiej ATL, BTL, w digitalu i marketingu handlowym

  • Kompleksowa wiedza na temat narzędzi marketingowych, ze szczególnym naciskiem na komunikację w środowisku digital

  • Znajomość branży FMCG i szeroka wiedza rynkowa o produktach żywnościowych

To oferujemy

  • Pracę nad rozwojem jednego z polskich ‘love brandów’ oraz aktywny udział w dalszym rozwoju portfolio produktowego firmy

  • Dużą odpowiedzialność i krótką linię decyzyjną

  • Pracę w młodym, zgranym i absolutnie zakochanym w markach zespole

  • Szansę na rozwój – swoich kompetencji, zakresu obowiązków z czasem itd.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

HAXER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Historia firmy naszego klienta to materiał na dobry inspirujący dokument o przedsiębiorczości, kreatywności, tradycji rodzinnej, ale też i prostocie, odwadze, oraz idealnym zrozumieniu oczekiwań konsumenta/shoppera. Wytrwałość doprowadziła ich do punktu, w którym już teraz mogą powiedzieć, że tworzą jeden z polskich ‘love brandów’. Na tym się jednak nie kończy – są o parę chwil od launch'u nowej marki, a w tym wszystkim potrzebują Ciebie – doświadczonego Junior Brand Manager’a.

Czytając poniższe obowiązki pamiętaj o tym, że to start up, w którym przedsiębiorczość, kreatywność, umiejętność współdziałania w ramach małego, ale wszechstronnego zespołu, a przede wszystkim samodzielność to bardzo ważne rzeczy. Nasz Klient świadomie rezygnuje w dużej mierze z obsługi agencyjnej, co sprawia, że raz bywa tak, że przygotowujesz standy na targi, by następnego dnia skupić się na wprowadzaniu nowego produktu, który stanie się wyróżnikiem dla całej kategorii.

Przewiń do profilu firmy