Oferta pracy

Junior Brand Manager

Maspex

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza aktualnych trendów rynkowych

  • koordynowanie prowadzonych badań i analiz marketingowych

  • tworzenie strategii rozwoju i komunikacji dla danej kategorii produktów

  • prowadzenie i realizacja projektów marketingowych

  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, badawczymi

  • efektywna komunikacja z działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub agencji reklamowej

  • ukończyłeś lub jesteś w trakcie studiów z zakresu marketingu, socjologii, ekonomii lub pokrewnych

  • z przedstawionych danych i zagadnień potrafisz wyciągnąć odpowiednie wnioski i przełożyć je na adekwatne rozwiązania

  • jesteś otwarty na nowe narzędzia, nowe podejścia, niestandardowe rozwiązania – nie lubisz pracować w rutynie

  • charakteryzuje Cię proaktywne podejście do nowych tematów i efektywne działanie

  • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje

  • wielość różnorodnych zadań i dynamiczne środowisko pracy to Twój żywioł

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • masz czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • rozwój w ramach dużej firmy z obszaru FMCG, lidera w wielu kategoriach

  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu znanych i cenionych marek, których strategie powstają w Polsce;

  • prowadzenie projektów obejmujących marketing 360 stopni;

  • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy

  • możliwości wzbogacania wiedzy poprzez udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych

  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy