Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Business Analyst

BELIANIO firmie

BELIANI

Stanisława Więckowskiego 1

Szczecin

Beliani należy do najszybciej rozwijających się graczy eCommerce w Europie i szybko się rozrasta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukujemy osoby, której praca z liczbami nie stanowi wyzwania, pasjonata który ze swoimi umiejętnościami technicznymi swobodnie posługuje się arkuszami kalkulacyjnymi.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku ze stałym kontaktem z językiem angielskim.
Nie wymagamy doświadczenia - nauczymy Cię wszystkich najważniejszych umiejętności abyś mógł dostarczać i analizować raporty np nt. preferencji zakupowych klientów Beliani.

Obowiązki:
  • Pomoc w tworzeniu raportów dotyczących danych operacyjnych - sprzedażowe, preferencyjne, finansowe - dla różnych działów
  • Pozyskiwanie danych z wewnętrznych i zewnętrznych systemów
  • Współpraca z managerami na różnych szczeblach w celu dostarczenia wymaganych danych
Wymagania:
  • Wysokie umiejętności posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 - codzienny kontakt z managerami
  • Podstawy programowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi BI
  • Znajomość baz danych
  • Doświadczenie w branży online marketing
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej sią firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina,
  • elastyczny czas pracy,
  • korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy.
Dołącz do naszego zespołu!
Wyślij Cv w języku angielskim.

Za wszystkie CV dziękujemy - odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV!

Ogłoszenie archiwalne