Oferta pracy

Junior Business Analyst

Symmetry Sp. z o.o.O firmie

Symmetry Sp. z o.o.

Vogla 8

Warszawa

Dołącz do zespołu software’owego Symmetry!

Tworzymy i rozwijamy dedykowane rozwiązania software’owe dla największych firm i instytucji w Polsce. Działamy w sposób zwinny i zgodny z założeniami koncepcji Lean Management. Stawiamy na pracę zespołową, świetną komunikację i profesjonalizm. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – witamy w Symmetry.

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie, analiza i zarządzanie wymaganiami funkcjonalnymi
  • Analizowanie dokumentacji (zamówienia, dokumentacja użytkownika, akty prawne itp.)
  • Udział w spotkaniach z interesariuszami i pozyskiwanie informacji
  • Modelowanie wymagań, zachowania, danych itp.
  • Opracowanie dokumentacji analitycznej
  • Współpraca z innymi analitykami oraz innymi członkami zespołu projektowego

Sprawdź, czy posiadasz:

  • Ogólną wiedzę o wymaganiach - podział, rodzaje, specyfikowanie, wskazane podstawowe obycie z przypadkami użycia, historyjkami użytkownika (user stories), procesami biznesowymi, modelowaniem informacji / danych
  • Podstawową znajomość UML, dodatkowo mile widziane umiejętności w zakresie BPMN, ArchiMate oraz innych notacji
  • Umiejętność pracy z narzędziami biurowymi oraz podstawowe doświadczenie z narzędziami do modelowania (CASE) - np. Enterprise Architect
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z analizą i dokumentowaniem przypadków użycia lub definiowaniem i zarządzaniem przypadkami testowymi

Dodatkowo docenimy:

  • Gotowość do poszerzania kompetencji analitycznych i otwartość na nowe metody, standardy itp.
  • Przygotowanie / doświadczenie w pracy z metodami zwinnymi

Co możemy zaoferować?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce
  • Prywatną opiekę medyczną
  • MultiSport

Benefity:

  • szkolenia, kursy, konferencje
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • parking (samochody & rowery)
  • Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w ciekawych i złożonych projektach
  • imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz”. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Symmetry Sp. z o.o. ul. Z. Vogla 8, 02-963 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Symmetry Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy