Oferta pracy

Junior Business Analyst

Groupe SEB Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie cyklicznych raportów i zestawień

  • utrzymanie i rozwój baz danych oraz narzędzi BI

  • automatyzację procesów raportowania

  • wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych

  • analizę danych i przygotowanie rekomendacji dla innych działów

Podział czasu pracy
50%

Analiza danych

25%

Przygotowywanie raportów

25%

Rozwój narzędzi BI i IT

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Analiza Danych, Informatyka)

  • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale raportowania/analiz

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Access,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość SQL, VBA oraz narzędzi BI

  • myślisz logicznie i potrafisz wyciągać wnioski na podstawie zebranych danych.

  • jesteś kreatywny i masz zapał we wdrażaniu nowych rozwiązań;

  • biegle posługujesz się językiem angielskim

Mile widziane

  • opcjonalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielką działu HR

2

Test ze znajomości MS Excel

3

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz HR

4

Oferta pracy

Groupe SEB Polska Sp. z o.o.

Tefal, Krups, Lagostina, Rowenta, Moulinex, SUPOR, WMF, Arno, Emsa, All-Clad… Te marki stanowią część codziennego życia milionów konsumentów w ponad 150 krajach. Z liczbą ponad 35 000 pracowników i ponad 7,3 mld euro ze sprzedaży rocznie, oraz dzięki sile swoich marek, dążeniu do innowacji, rozwojowi na arenie międzynarodowej i wizji na przyszłość, Groupe SEB jest wiodącym na świecie producentem drobnego sprzętu AGD i przyborów kuchennych.

Przewiń do profilu firmy