Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Business Controller

Borg Automotive sp. z o.o.O firmie

  • Łask

    Łask, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza odchyleń kosztów produkcyjnych w ramach dedykowanej grupy produktowej oraz rekomendowanie i monitoring działań usprawniających procesy;

  • Przygotowanie oraz analiza kosztu wytworzenia wybranych grup produktowych;

  • Budowanie partnerstwa biznesowego oraz aktywna współpraca z innymi działami firmy, w szczególności w obszarze produkcyjnym;

  • Udział w tworzeniu budżetu firmy;

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca;

  • Kalkulacja cen sprzedaży;

  • Udział w tworzeniu raportów i analiz finansowych na wewnętrzne potrzeby organizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/ekonomia);

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku w controllingu lub księgowości;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, porównywania danych i wyciągania wniosków;

  • Umiejętność opisywania złożonych procesów w sposób zrozumiały dla innych;

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z innymi.

Mile widziane

  • Zznajomość Microsoft Dynamics AX, Tableau.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę;

  • Szeroki wachlarz dodatkowych benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • premie lojalnościowe

  • nagrody jubileuszowe

  • program pomysłów pracowniczych

  • nastawienie na rozwój - rekrutacje wewnętrzne

  • programy szkoleniowe

  • bezpłatny transport do pracy

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Borg Automotive sp. z o.o.

Jesteśmy liderem działającym na europejskim rynku wtórnym branży motoryzacyjnej w zakresie rozwoju i dystrybucji regenerowanych części samochodowych.

Nasz kapitał jest w 100% duński.

Działamy od 30 lat na terenie Polski.

Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Wierzymy, że dostarczając zrównoważone rozwiązania motoryzacyjne zapewniamy naszym klientom najlepsze doświadczenia we współpracy.

Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie.

Przewiń do profilu firmy