Oferta pracy

Junior Business Data Advisor

Żabka Polska

  • Matyi 7, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Matyi 7

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów i analiz bazujących przy wykorzystaniu hurtowni danych (Big Data)

  • Prezentacja wniosków oraz rekomendacji z przeprowadzonych analiz

  • Uczestnictwo w rozwoju spożywczej oferty produktowej Żabki w zakresie wykorzystania wniosków z analizy danych

  • Współtworzenie wewnętrznie rozwijanego narzędzia do dzielenia się danymi z zewnętrznymi podmiotami

  • Współpraca z zespołami analitycznymi firm zewnętrznych (Firmy dostarczające towary Żabce)

  • Monitorowanie trendów rynkowych w branży FMCG

  • Udział w strategicznych projektach komercyjnych firmy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym

  • wykształcenie wyższe

  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole oraz z klientem zewnętrznym

  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania syntetycznych wniosków oraz czytelnego prezentowania danych

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • dobra znajomość SQL

  • mile widziana znajomość: Power Query oraz Power Pivot

  • doświadczenie w pracy z hurtowniami danych

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność, samodzielność i terminowość

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne