Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Business Development Manager

Software Interactive Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Chętnie powitamy Cię w naszym zespole, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie (nie musisz już go posiadać) w pozyskiwaniu zagranicznych projektów, budowaniu długotrwałych relacji z klientem oraz wiesz, że potrafisz osiągnąć wyznaczone cele.

Szukamy osoby, która jest otwarta na kontakt z zagranicznymi klientami i projektami od pierwszego dnia pracy. Daj znać, jeśli to Ty!

Nasze wymagania

  • angielski na poziomie min. C1

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • znajomość podstaw marketingu w Internecie

  • optymizm, elastyczność i otwartość na zmiany

  • umiejętność pozyskiwania potrzebnych informacji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność analizy rynku

  • lubi zagraniczne podróże

Mile widziane

  • znajomość branży IT (niewymagane)

  • znajomość języka niemieckiego (niewymagane)

To oferujemy

  • umowa B2B/ UoP

  • system wynagrodzenia: podstawa + prowizja

  • ambitną, pełną wyzwań pracę

  • pełne wsparcie w procesach handlowych

  • styl zarządzania typowy dla małych zespołów, oparty na wzajemnym zaufaniu

  • przyjazną atmosferę pracy w firmie ze stabilną pozycją na rynku

  • karta sportowa (OK System)

  • ubezpieczenie grupowe

  • zajęcia językowe

  • pracownicze apartamenty za granicą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • apartamenty pracownicze nad morzem