Oferta pracy

Junior Business Development Manager

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy pozyskiwaniu kontraktów na usługi: doradztwa, projektowania wielobranżowego, nadzoru oraz zarządzania projektami inżynierskimi w sektorach: przemysł (m .in. chemiczny, petrochemiczny) oraz ropa, gaz

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji biznesowych w ww. branżach

  • Przygotowanie wycen nowych projektów przy wsparciu zespołu technicznego

  • Uczestnictwo w rozmowach handlowych oraz negocjacje z klientami/dostawcami/podwykonawcami

  • Prowadzenie procesu ofertowego we współpracy z zespołem ofertowania

  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów wewnętrznych do prowadzenia procesu ofertowania

  • Promowanie usług firmy na rynku polskim i europejskim

  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, mechanika, chemia, inżynieria środowiska lub pokrewne)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego zdobyte na podobnym stanowisku w branży przemysłowej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Nastawienie na osiąganie wyników sprzedażowych

  • Umiejętność poruszania się w środowisku międzynarodowym

  • Samodzielność i kreatywność w realizacji powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, wysoka odpowiedzialność

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie inżynierskiej

  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

www.poland.ilf.com

Przewiń do profilu firmy