Oferta pracy

Junior Business Development Specialist

ONWELO S.A.O firmie

  • Prądnicka 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ONWELO S.A.

Prądnicka 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna rozbudowa portfolio klientów poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami

  • Wspieranie zespołu Inteligentnej Automatyzacji w przygotowaniu ofert sprzedażowych oraz prezentacji na potrzeby klienta

  • Prezentowanie oferty Onwelo w zakresie inteligentnej automatyzacji

  • Koordynowanie spotkań ekspertów zespołu Inteligentnej Automatyzacji z potencjalnymi klientami

  • Umiejętne identyfikowanie potrzeb klientów

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej firmy na rynku oraz swoją markę własną

  • Praca w pozytywnym zespole w świetnej atmosferze

Nasze wymagania

  • Cechuje Cię samodzielność działania, przedsiębiorczość, nastawienie na realizację celów

  • Dobrze czujesz się w działaniach prospectingowych

  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży nowoczesnych usług IT

  • Masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży usług z sektora IT / usług outsourcingowych

  • Bardzo dobrze oceniasz swoje umiejętności z zakresu komunikacji i badania potrzeb klienta

  • Jesteś cierpliwy/a i konsekwentny/a w realizowaniu założonych celów

  • Posiadasz zaawansowaną znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację na poziomie biznesowym

  • Znana Ci jest tematyka automatyzacji procesów biznesowych (zwłaszcza technologii klasy RPA) – mile widziane

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne