Oferta pracy

Junior Business Intelligence Analyst

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Tableau

  • Qlik

  • Google Data Studio

O projekcie

Chcesz nauczyć się pracy na systemach Business Intelligence? Masz zdolności analityczne, potrafisz przekształcać dane w przydatne informacje a dodatkowo chcesz pracować na dużych, międzynarodowych projektach?

Jeśli to właśnie Ty – stań się częścią najlepszej agencji marketingu internetowego w Polsce!

Twój zakres obowiązków

  • będziesz pracować na międzynarodowych projektach z liderami branż FMCG / Pharma i bezpośrednio współpracować z klientem;

  • weźmiesz udział w różnorodnych projektach analitycznych, skupionych wokół raportowania oraz przygotowania rozwiązań dashboardowych;

  • wykażesz się w zakresie oferowania nowych rozwiązań analitycznych dla klientów;

  • będziesz współpracować z klientami i zespołami technicznymi w celu koordynacji procesu i dostarczenia kompletnych rozwiązań, zgodnie z wymaganiami klienta;

  • będziesz uczestniczyć w szkoleniach umiejętności potrzebnych do pracy;

  • będziesz pracować z ambitnymi i pozytywnymi ludźmi, którzy są otwarci na elastyczność, nowe pomysły i inicjatywę, a zwłaszcza, którzy tworzą zgrany team! :-)

Nasze wymagania

  • chęć do pracy z liczbami oraz swoboda w obsłudze Excela/Power BI;

  • zdolności analityczne;

  • pierwsze doświadczenia w zarządzaniu projektami;

  • znajomość języka angielskiego, która pozwala na swobodną komunikację;

  • współpraca jest dla nas niezwykle ważna, dlatego fajnie, jeśli lubisz pracować w zespole i dobrze czujesz się z ludźmi.

  • doświadczenie w obszarach mediowych (prowadzenie kampanii w Google Ads/ DV360/ Facebook/ Amazon itp.);

  • doświadczenie w programach Google Data Studio, Tableau, Qlik lub podobnych.

To oferujemy

  • rozwój w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, z którą staniesz się częścią niezwykłych projektów dających szansę na to, by się wykazać;

  • bycie ważną częścią zespołu ekspertów, którzy tworzą globalne rozwiązania wspierające optymalizację kampani digitalowych;

  • atmosferę, w której Ty i Twoje pomysły się liczą!;

  • współpracę z kluczowymi klientami firmy;

  • fajnego Szefa, który przekaże Ci dużą dawkę wiedzy oraz da Ci przestrzeń na rozwój własnych pomysłów!;

  • pracę w miejscu, w którym ludzie są przyjaźni i wspierają się w trudnych chwilach, a także tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne