Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Business Manager

Prime Engineering Poland

5 5007 500 brutto / mies.
  • Chorzowska 150, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Chorzowska 150

Katowice

Twój zakres obowiązków

Masz już pierwsze doświadczenie w sprzedaży usług? Interesujesz się branżą IT? Masz niebywałą okazję dołączyć do nowopowstałego działu sprzedaży 😊

Pracując jako Junior Business Manager, na co dzień będziesz odpowiadał m.in. za:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na rynku polskim i międzynarodowym

• Poprowadzenie całego procesu sprzedaży, opartego na zrozumieniu potrzeb i problemów naszych Klientów

• Bycie pierwszym punktem kontaktu dla Klientów oraz adwokatem ich interesów

• Uczestnictwo w prowadzonych procesach rekrutacyjnych

• Rozwój i motywację podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży usług

  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz branżą IT

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Uważasz, że sprzedaż to słuchanie i zadawanie odpowiednich pytań które pozwalają zrozumieć potrzeby twoich klientów

  • Samodzielność i chęć do wdrażania własnych pomysłów

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Przejrzysty system bonusowy nagradzający każdy twój sukces

  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia (w Polsce i Lizbonie)

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • Prime Mobility

  • Prime Academy

Prime Engineering: Prime Engineering Poland jest częścią Prime Group, europejskiej firmy specjalizującej się w projektach IT, telekomunikacji, marketingu cyfrowym energetyce i infrastrukturze. Wnosimy ponad 14-letnie doświadczenie, które pozwala nam dostarczać najlepsze rozwiązania w zakresie doradztwa, projektów pod klucz, zarządzania projektami i Nearshoringu. Pracujemy nad projektami w ponad 50 miastach na całym świecie i posiadamy 13 biur w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy

JAK PRACUJEMY: Kluczem do naszego sukcesu jest szczęście, „well-being” i doświadczenie naszego wyspecjalizowanego zespołu ponad 2000 specjalistów. Nasze motto „Innovation first. People before that” odzwierciedla nasz sposób myślenia. Wiemy, że bardziej niż kiedykolwiek firmy potrzebują innowacji i ludzi obok siebie. Obecnie zatrudniamy. Odwiedź naszą stronę i aplikuj już teraz!

Dowiedz się więcej o Prime Group i naszych projektach na www.weareprimegroup.com

KATOWICE | LISBOA | PORTO | MADRID | PARIS | LYON | NANTES | LILLE | AIX-EN-PROVENCE | BORDEAUX | BASEL | GENÈVE | LONDON

PROGRAMY PRIME

Prime Academy

Nadążanie za światem technologii jest konieczne, gdy stale się rozwija. W tym celu wraz z Prime Academy zapewniamy szkolenia nie tylko z obszarów technicznych, ale także i miękkich. Dzięki temu działaniu nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje 😊

Business Managment Center

Business Management Center to efekt naszej pasji do szkolenia najlepszych krajowych talentów w zarządzaniu biznesem. Zapewniamy kandydatom wszystkie narzędzia, których będą potrzebować, aby dołączyć do naszego zespołu. Przy pomocy wysoko wyspecjalizowanego zespołu seniorów przekazujemy know-how procesu sprzedażowego oraz przygotowujemy na różne sytuacje w codziennej pracy.

Prime Mobility

Od czasu do czasu wszyscy musimy coś zmienić, uczyć się nowych rzeczy i stawiać sobie wyzwania. Dlatego stworzyliśmy nasz program: Prime Mobility, który pozwala naszym pracownikom zmieniać projekty i podejmować nowe wyzwania. Dzięki Prime Mobility możesz zmienić widok z okna swojego biura, pozostając jednocześnie częścią firmy, która Cię zna i ceni.