Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).” i/lub „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).” Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/
Limango Polska Sp. z o.o.

Junior Buyer / Młodszy Kupiec e-commerce

Limango Polska Sp. z o.o.O firmie

Świętego Antoniego 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • planowanie zakupów i sprzedaży,

  • realizacja strategii cenowej, marżowej i asortymentowej w obrębie kategorii,

  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami,

  • budowanie i tworzenie oferty asortymentowej dla zarządzanych kategorii bazując na danych statystycznych,

  • monitorowanie rynku oraz konkurencji,

  • analiza bieżąca i posprzedażowa.

Nasze wymagania

  • znajomość branży galanteryjnej, obuwniczej lub/ i odzieżowej oraz aktualnych trendów,

  • 2 letnie doświadczenia w pozyskiwaniu dostawców i negocjowaniu warunków handlowych,

  • umiejętność analitycznego oraz kreatywnego myślenia,

  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne i zorientowanie na wynik,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office w szczególności Excel,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz chęć samodoskonalenia się.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!

  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,

  • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,

  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

limango to europejski sklep internetowy dla rodzin. Każdego dnia inspirujemy specjalnym wyborem ofert marek w atrakcyjnej cenie. Z nami możesz codziennie odkrywać popularne klasyki marek i nowe wschodzące marki z całej Europy. Limango to innowacyjna i szybko rozwijająca się platforma zakupów internetowych w Europie. Należy do niemieckiej grupy kapitałowej OTTO, jednej z wiodących firm w dziedzinie e-commerce. Zespół Limango Polska jest tajemnicą naszego sukcesu. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi, mądrymi, ambitnymi, a jednocześnie bardzo sympatycznymi kolegami, którzy chcą zmienić polski rynek e-commerce od podstaw i poprowadzić go razem z nami w przyszłość.

Przewiń do profilu firmy

Wyślij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj. W tytule maila koniecznie wpisz „Junior Buyer / Młodszy Kupiec e-commerce”.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, oraz możliwym terminie rozpoczęcia pracy.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.