Logo Pracuj.pl

Junior C# Developer

ExperisO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój frameworka
  • Projektowanie i implementacja warstwy front-end oraz back-end aplikacji
  • Implementacja oraz testowanie nowych funkcjonalności
  • Utrzymywanie aplikacji
  • Optymalizacja obecnych rozwiązań

Wymagania pracodawcy

  • Dobra znajomość języka programowania C#
  • Znajomość .NET Core
  • Podstawowa znajomość JavaScript, HTML, CSS
  • Znajomość dobrych praktyk programowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

Pracodawca oferuje

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dostęp do platformy szkoleniowej
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Możliwość rozwoju przy realizacji projektów dla jednego z największych gigantów branży IT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na start: 5000 zł brutto
  • Pracę zdalną (należy tylko przyjechać po sprzęt do Gdańska)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.

Aktualne oferty pracodawcy
JCD/082/KMA

Junior C# Developer, pomorskie