Junior C# Developer

Agora S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania wykorzystywanego w kluczowych dla firmy procesach,

  • analizowanie istniejących systemów i procesów w celu ich usprawnienia,

  • bliska współpraca z działami: DevOps, Infrastruktury i działami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętności programowania w C# i znasz platformę .NET,

  • znasz relacyjne bazy danych,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami opartymi na usługach Microsoft Azure oraz z systemami publikowanymi w kontenerach (Docker, K8S),

  • umiejętność programowania w językach JavaScript, C++, PHP, WPF,

  • doświadczenie z systemami wersjonowania kodu – Git,

  • portfolio projektów open source.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,

  • pracę zdalną,

  • możliwość korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,

  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),

  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną (możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru),

  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • linia wsparcia psychologicznego

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do działu R&D i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Przewiń do profilu firmy