Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior C# Developer z ERP

Sellintegro sp. z o.o.O firmie

4 5007 000 brutto / mies.
  • Grabiszyńska 163, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Sellintegro sp. z o.o.

Grabiszyńska 163

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie rozwiązań dedykowanych dla liderów branże ecommerce

  • rozwijanie istniejącego oprogramowania

  • tworzenie autorskich rozwiązań usprawniających działania procesów

  • tworzenie implementacji rozwiązań w oparciu o platformę .NET

  • współpraca z Klientem i Partnerami Biznesowymi

Nasze wymagania

  • komercyjne doświadczenie w ERP i e-commerce

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP lub e-commerce

  • znajomość C# i platformy .NET framework

  • dobra znajomość systemu Windows

  • chęć usprawniania systemu pracy i kreatywne pomysły rozwiązywania problemów

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z Klientem

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • B2B lub umowę o pracę po okresie próbnym (4 miesiące okres próbny na umowie zlecenie, następnie umowa o pracę na rok i następna na czas nieokreślony)

  • pracę nad ciekawymi projektami integracyjnymi, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii

  • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i podejmowania decyzji

  • literaturę branżową/e-booki zamawianą w odpowiedzi na Twoje oczekiwania

  • możliwość rozwoju własnego, pogłębianie umiejętności i autorskie rozwiązania jako priorytet w pracy

  • elastyczne dostosowywanie zadań do potencjału pracownika

  • pomoc w relokacji oraz w otrzymaniu pozwolenia na pracę

  • nowe, ciekawe wyzwania

  • młody i zgrany zespół

  • pyszną kawę i piłkarzyki :)

  • pracę stacjonarną w klimatycznym i pełnym atrakcji biurze w centrum Wrocławia

Sellintegro to firma, która jest wiodącym producentem oprogramowania e-commerce w Polsce. Obecnie ze względu na dynamiczny rozwój w branży e-commerce, poszerzamy nasz zespół programistów. Szukamy pozytywnych i chętnych do działania osób, które będą wspierać obecne procesy oraz rozwijać nowe.

Przewiń do profilu firmy

Pamiętaj, że każde CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji w Sellintegro, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".