Oferta pracy

Junior C# Web Developer

Acturis Poland Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Legnicka 48f, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Mile widziane

  • Oracle

  • Jenkins

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób, które realizowały ambitne projekty programistyczne w C#. Nieważne, czy były to projekty na studiach, na stażu, praktykach czy na użytek własny.

Realizujemy kilka projektów, między innymi nad stworzeniem kompleksowego REST Web API, które umożliwi naszym klientom konstruowanie własnych rozwiązań webowych i korzystanie z udostępnionej przez Acturis logiki ubezpieczeniowej.

Razem z nami poznasz zaawansowane zagadnienia związane z testowaniem. Nauczysz się jak sprawnie tworzyć kod w oparciu o TDD i BDD oraz podstaw Domain Driven Design. Chcemy, aby każdy członek zespołu czuł się jego ważną częścią, mógł uczyć się od innych i potrafił innym przekazać swoją wiedzę.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w realizowaniu projektów aplikacji webowych w C#

Idealnie, jeśli jesteś orientujesz się w zagadnieniach:

• stosowania TDD i BDD.

• różnych poziomów testowania – testów integracyjnych, akceptacyjnych itd.

• OAuth2 i zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych.

• baz danych (Oracle).

• narzędzi ciągłej integracji (Jenkins)

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Naukę programowania i poznania biznesu IT

  • Możliwość zmiany ścieżki kariery

  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku w oparciu o feedback

  • Różnorodne projekty

  • Finansowane szkolenia i warsztaty

  • Aktywności integracyjne

  • Umowę o pracę

  • Hybrydowy model zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Krótko o nas: działamy w IT w obszarze oprogramowania związanego z ubezpieczeniem. Jesteśmy w tym zdecydowanym Liderem, na rynku działamy od ponad 20 lat. Nasze biuro we Wrocławiu współpracuje z biurami z Anglii, Niemiec, Kanady, Danii oraz RPA.

Przewiń do profilu firmy

Czemu my?

Pracujemy zwinnie przy wytwarza oprogramowania i mamy wpływ na końcowe rozwiązanie, na każdym etapie jego tworzenia – od koncepcji, przez architekturę, projektowanie i implementację.

Cenimy Twoje umiejętności, podejście i chęć do nauki bardziej niż Twoje doświadczenie.

Nauczymy Cię wszystkiego od i pomożemy postawić Twoje pierwsze kroki w IT.