Logo Pracuj.pl

Junior C++ Developer

Acturis Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Visual Studio 2019

  • C++ 11/14/17

  • Continuous Integration (Jenkins)

  • SQL

Mile widziane

  • C#

  • Microsoft COM+

System operacyjny

O projekcie

Zespół pracuje nad naszą główną platformą obsługującą rynek ubezpieczeniowy. Zakres Twoich prac obejmować będzie tworzenie i utrzymywanie aplikacji. Tworzymy nowe funkcjonalności biznesowe, a także narzędzia wspierające procesy wewnętrzne.

Twój zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należeć analiza wymagań (w stałej komunikacji z analitykami), projektowanie, implementacja, testowanie oraz release oprogramowania. Może do nich również należeć tworzenie dokumentacji bardziej skomplikowanych partii systemu (zaimplementowanych własnoręcznie), rozwijanie procesów CI, tworzenie narzędzi na potrzeby pracy zespołu (skrypty, niewielkie programy).

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Umiejętność tworzenia aplikacji w C++ z ukierunkowaniem na jakość kodu
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do nauki
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność projektowania aplikacji i systemów IT
  • Gotowość do dzielenia się swoją wiedzą z resztą zespołu

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • Continuous Deployment
  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę z nowymi technologiami
  • Młody i kreatywny zespół
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Różnorodne projekty
  • Szkolenia i warsztaty
  • Atrakcyjne aynagrodzenie
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wyjazdy integracyjne
  • Różnorodne benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Junior C++ Developer, Legnicka 48f, Wrocław