Oferta pracy

Junior Category Manager

Lisek.app

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad zapewnieniem dostępności produktów w punktach Liska

  • Bieżąca współpraca z dostawcami

  • Poszukiwanie okazji zakupowych w ramach sieci partnerów

  • Współpraca z działem marketingu przy planowaniu akcji promocyjnych

  • Praca nad optymalizacją stanów magazynowych

  • Współudział w opracowywaniu narzędzi usprawniających zarządzanie i nadzór nad stanami magazynowymi punktów sprzedażowych

  • Współpraca z działem operacyjnym

  • Zadania zlecone od Head of Category Management

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku (junior buyer/instock-manager/junior category manager)

  • Dokładność i sumienność

  • Entuzjazm, otwartość, elastyczność i umiejętność tworzenia nowych rozwiązań w zmiennym środowisku

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji w rozproszonych zespołach

  • Umiejętności strukturyzowania problemów i przygotowywania rekomendacji ich rozwiązań

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego

To oferujemy

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę i możliwość rzeczywistego wpływu na kierunek rozwoju firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w bardzo doświadczonym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stałe zatrudnienie z miesięcznym okresem próbnym w ramach umowy o pracę

  • Elastyczny czas pracy i świetna atmosfera,

  • Bezpłatna opieka medyczna w Medicover

  • Możliwość szybkiego awansu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Lisek.app

LISEK.APP - startup, który rewolucjonizuje dostawę artykułów spożywczych do domu - skracając czas dostawy do 10 minut z własnej sieci mikro-magazynów - poszukuje osoby do długoterminowej współpracy.

Przewiń do profilu firmy