Oferta pracy

Junior Category Manager

HR CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Mamy przyjemność współpracować z międzynarodową firmą z branży retail. W związku z rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na nowotworzone stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zarządzania przydzieloną grupą produktów (sprzęt i akcesoria foto)

  • Udział w negocjacjach z partnerami handlowymi

  • Współdecydowanie o poziomie zakupów oraz poziomie magazynu dla danej kategorii produktów

  • Analiza danych, trendów rynkowych oraz działań konkurencji

  • Poszukiwanie nowych możliwości rynkowych, propozycje działań sprzedażowych i promocyjnych

  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność myślenia analitycznego i strategicznego

  • Zorientowanie na osiąganie wyników, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Wiedza o rynku dostawców i producentów branży fotograficznej będzie miłym atutem

  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (swobodna komunikacja)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Benefity pozapłacowe

  • Komfortowe stanowisko pracy w siedzibie firmy

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków