Oferta pracy

Junior Category Manager

Natura Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.  Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Współudział w zarządzaniu kategorią;
  • Realizacja celów budżetowych;
  • Tworzenie strategii zakupowej i jej realizacja;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i pozyskiwanie najlepszej rynkowo oferty;
  • Wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych;
  • Analiza sprzedaży i możliwości substytucji produktów w kategorii;
  • Współpraca z Działem Analiz w zakresie kształtowania polityki cenowej;
  • Współtworzenie i wdrażanie zasad merchandisingowych dla kategorii;
  • Współpraca z producentami w zakresie dostępności produktów;
  • Dbałość o jakość stoku magazynowego w łańcuchu dystrybucji (rotacja, działania pro-sprzedażowe);
  • Monitorowanie działań konkurencji, śledzenie trendów rynkowych;
  • Zarządzanie powierzonymi projektami;Budowanie relacji i stała współpraca z dostawcami oraz Klientami wewnętrznymi.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zakupami w branży kosmetycznej;
  • Znajomość trendów rynkowych w stopniu pozwalającym na zbudowanie kompleksowej oferty w zakresie danego segmentu rynku;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Wysoka umiejętność ustalania priorytetów;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Duża motywacja do pracy i orientacja na wyniki;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589

Ogłoszenie archiwalne