Oferta pracy

Junior Category Manager

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w zarządzaniu kategorią;

  • Realizacja celów budżetowych;

  • Tworzenie strategii zakupowej i jej realizacja;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i pozyskiwanie najlepszej rynkowo oferty;

  • Wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych;

  • Analiza sprzedaży i możliwości substytucji produktów w kategorii;

  • Współpraca z Działem Analiz w zakresie kształtowania polityki cenowej;

  • Współtworzenie i wdrażanie zasad merchandisingowych dla kategorii;

  • Współpraca z producentami w zakresie dostępności produktów;

  • Dbałość o jakość stoku magazynowego w łańcuchu dystrybucji (rotacja, działania pro-sprzedażowe);

  • Monitorowanie działań konkurencji, śledzenie trendów rynkowych;

  • Zarządzanie powierzonymi projektami;Budowanie relacji i stała współpraca z dostawcami oraz Klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zakupami w branży fmcg;

  • Znajomość trendów rynkowych w stopniu pozwalającym na zbudowanie kompleksowej oferty w zakresie danego segmentu rynku;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Bardzo dobra znajomość Ms Office;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Wysoka umiejętność ustalania priorytetów;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Duża motywacja do pracy i orientacja na wyniki;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Interesującą pracę pełną wyzwań,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Rabaty na zakupy w drogeriach natura,

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy