Oferta pracy

Junior Category Manager

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w tworzeniu oferty produktowej w podległych kategoriach.

  • Uczestnictwo i wsparcie przy negocjacjach warunków handlowych z dostawcami.

  • Poszukiwanie dostawców dla nowych projektów.

  • Analiza i raportowanie budżetu sprzedażowego i marżowego w podległych kategoriach.

  • Wsparcie przy tworzeniu i kontroli merytoryczna oferty asortymentowej i promocyjnej.

  • Współpraca przy tworzeniu i kontroli merytorycznej cen sprzedaży, cen zakupu oraz realizacji ustaleń z dostawcami.

  • Kontrola merytoryczna wybranej części oferty asortymentowej i promocyjnej.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem kategorią produktu.

  • Biegła znajomość Excela oraz innych programów z pakietu MS Office.

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim zarówno w mowie jaki i w piśmie (częsta komunikacja z zagranicznymi przedstawicielami marek).

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • Realne możliwości uczestnictwa w ciekawych projektach w dynamicznym środowisku.

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole ekspertów w dobrej atmosferze.

  • Stabilne zatrudnienie w spółce z kapitałem Skarbu Państwa.

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 70 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Do działu Handlowego w naszej centrali w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Category Manager Toys & Confectionary (zabawki i słodycze)

Przewiń do profilu firmy

Profil stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w procesach zarządzania oraz rozwoju jednej z naszych kategorii produktów duty free.

Szukamy osoby z pasją, nastawieniem na realizację celów i posiadającą kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania czasem i rozwiązywania problemów. Bardzo ważne są również dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy na wskaźnikach.