Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Category Manager

VERSHOLD HOLDING POLAND Sp. z o. o.

  • Żwirki i Wigury 16A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą kategorii produktów pod nadzorem Senior Category Managera (tworzenie zapytań produktowych, kalkulacja ofert, negocjacje cenowe).

  • Gromadzenie i analiza danych rynkowych.

  • Nadzór nad terminową realizacją etapów procesu zakupowego.

  • Komunikacja z dostawcami usług graficznych, marketingowych, tłumaczeniowych związaną z realizacją produkcji towaru.

  • Udział w spotkaniach biznesowych z zewnętrznymi partnerami firmy.

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów i próbek produktów między biurami Vershold zlokalizowanymi w Azji i Polsce.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne.

  • Zainteresowanie handlem detalicznym, zakupami i trendami rynkowymi.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku.

  • Ukierunkowanie na osiąganie celów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży detalicznej.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy.

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji.

  • Pracę w wielokulturowym środowisku na międzynarodowych rynkach.

  • Możliwość uczestnictwa w targach branżowych na terenie Europy i Azji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kafeteria MyBenefit

Jesteśmy globalną grupą kapitałową, importerem, eksporterem i dostawcą nieżywnościowych i spożywczych towarów konsumpcyjnych do wiodących sieci sklepów na całym świecie oraz na rynkach e-commerce. Tworzymy i wdrażamy pomysły na produkty, aby rozwijać marki naszych konsumentów. Jesteśmy dumnym twórcą i właścicielem następujących marek: Vintage Cuisine Lavendu Utendors Melink.

Nasza firma ceni utalentowanych ludzi o proaktywnym nastawieniu, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i zdobywać nowe doświadczenia w wielokulturowym środowisku. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i pracować wśród specjalistów z wielu dziedzin, koniecznie dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz wyjątkowej okazji do zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku, wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.