Oferta pracy

Junior Category Manager

BPO International

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji rozwoju i optymalizacji kategorii produktowej.

  • Realizację harmonogramu działań marketingowych związanych z obsługą kategorii produktowej.

  • Koordynacja przygotowywania materiałów marketingowych.

  • Analizowanie wskaźników marketingowych.

  • Wyszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań produktowych.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętności analityczne i świetnie organizujesz swój czas pracy.

  • Cechuje Cię dobra komunikacja i umiejętność współpracy z innymi.

  • Łatwo rozwiązujesz problemy i masz w sobie gotowość do przejmowania inicjatywy.

  • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Znasz pakiet MS Office, a zwłaszcza Excela.

  • Jesteś osobą dokładną i systematyczną, potrafisz spojrzeć na proces jako całość.

  • Znasz język angielski na komunikatywnym poziomie.

  • Dodatkowym atutem będą: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość narzędzi Jira i Confluence.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach B2B lub zlecenia

  • Solidna dawka praktycznej wiedzy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca zdalna

  • Dni wolne w postaci bonusu

  • Relacja oparta na zaufaniu

  • Swobodny dresscode

  • Biuro przy Marszałkowskiej

  • Taras z super widokiem

  • Strefa chillout

  • Zniżka pracownicza w kantynie

  • Integracje

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dogodna lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy

  • możliwość skorzystania z oferty szkoleniowej

  • zniżka na posiłki w biurowej kantynie

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego

Etapy rekrutacji
1

Twoja aplikacja

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne z managerem i HR

4

Ustalenie warunków współpracy

5

Początek przygody

BPO International oferuje usługi outsourcingowe najwyższej jakości, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Główne obszary usług, w których specjalizuje się BPO International to marketing, obsługa klienta, obsługa administracyjna, usługi IT, HR i payroll.

Brandnova to wiele różnych osobowości. Jesteśmy zespołem zorganizowanym w ramach BPO International. Jako niezależni specjaliści i eksperci, wspólnymi siłami, kompleksowo obsługujemy projekty marketingowe dla naszych klientów. Stawiamy na efektywną współpracę i innowacyjne podejście.

Przewiń do profilu firmy

Po każdym z etapów otrzymasz od nas informację zwrotną.

Po zakończeniu rekrutacji poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety oceniającej proces.