Oferta pracy

Junior Channel Manager

Kompania Piwowarska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Emilii Plater 53

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem Trade Marketingu

  • Dbanie o efektywność inwestycyjną prowadzonych projektów

  • Przygotowanie ogólnopolskich, regionalnych i klienckich narzędzi TM nastawionych na realizację strategii marek i danego kanału

  • Analiza Klienta pod kątem aktualnej sytuacji i nowych szans

  • Przygotowanie rekomendacji współdziałających z dotychczasowymi rozwiązaniami

  • Koordynowanie i komunikacja wewnętrzna w ramach S&D w zakresie narzędzi i procesów TM w ramach wybranych kanałów sprzedaży

  • Współpraca z brand marketingiem w zakresie prowadzonych działań

  • Efektywna komunikacja aktywności do Klientów i sił sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w branży FMCG w trade marketingu lub/i marketingu

  • Doświadczenie w zespole sprzedaży jako Key Account Manager (jako atut)

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Power Point

  • Doskonała umiejętność organizacyjna, komunikacyjna, prezentacyjna oraz negocjacyjna

  • Kreatywność, innowacyjność, proaktywność

  • Duże zaangażowanie i zorientowanie na rezultat

Mile widziane

  • Znajomość prawnych regulacji rynku piwa oraz podstawowego zakresu wiedzy z finansów i prawa

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie z branży FMCG

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego oraz pracy w globalnej firmie

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Przewiń do profilu firmy