Logo Pracuj.pl

Junior Client Service Specialist

Independent Digital sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz obsługiwał powierzonych klientów Independent Digital,
  • będziesz blisko współpracował między innymi z takimi serwisami jak Spotify, YouTube, Apple i wiele innych,
  • będziesz sporządzał zestawienia, raporty i prezentacje na potrzeby wewnętrzne działu,
  • będziesz ściśle współpracował z innymi działami ID w celu zapewnienia klientom terminowych dostaw oraz punktualnych raportów i rozliczeń,
  • będziesz stale poszerzał wiedzę na temat rynku muzycznego,

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem (obsługa klienta = serwis klienta),
  • podstawowa znajomość pakietu Office (MS Excel, Power Point, Word),
  • zainteresowanie branżą muzyczną,
  • umiejętność/doświadczenie w obsłudze i opracowaniu tekstów w Social Media (praktyka w tym zakresie głównie: Facebook, Instagram, Tik-Tok) na potrzeby obsługiwanych klientów,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie A2/B1,

Mile widziane

  • znajomość j. francuskiego na poziomie B1,
  • znajomość rynku dystrybucji cyfrowej,
  • doświadczenie w pracy z wytwórniami muzycznymi,

To oferujemy

  • umowę o pracę (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00),
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, która jest liderem w swojej branży w Polsce i dynamicznie rozwija się na rynkach europejskich,
  • ubezpieczenie Grupowe w firmie UNIQA,
  • pakiet medyczny Medicover / dofinansowanie do pakietu sportowego FitSport/FitProfit,
  • narzędzia potrzebne do pracy: laptop, telefon,
  • pracę zdalną/hybrydową a dla osób spoza Warszawy – pracę zdalną z zastrzeżeniem, że pierwszy etap wdrożenia (jeden tydzień) odbędziesz stacjonarnie w Warszawie, a później – w razie potrzeby będziesz przyjeżdżał do Stolicy,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

1. Jeżeli:

- szukasz firmy, z którą chciałbyś związać się na dłużej?

- zależy Ci, aby pracować w perspektywicznej firmie z branży digital o zasięgu globalnym (ale nie w korporacji)?

- lubisz rozmawiać z ludźmi a nawiązywanie długoterminowych relacji to dla Ciebie coś naturalnego?

A prócz tego…

- jesteś samodzielny – kiedy zostaniesz z czymś „sam na sam”, wiesz jak działać?

- twoje mocne strony to dokładność i skrupulatność?

To najprawdopodobniej jesteś osobą, której szukamy!

Jesteśmy przekonani co do tego, że najwyższa jakość obsługi Klienta to budowanie długofalowych relacji, pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz troska o ciągły rozwój biznesu.

Jaki będzie następny krok?

  • wyślij nam aktualne CV, oraz notkę o sobie jeśli ją posiadasz,
  • jeśli pasujesz na to stanowisko i do naszej organizacji – zaprosimy Cię na rozmowę on-Line,
  • ostatni etap rekrutacji to rozmowa z menagerem działu i HR BP (stacjonarnie/on-line).

Independent Digital sp. z o.o.

Jesteśmy największym w Europie Środkowej niezależnym dystrybutorem treści cyfrowych. Dostarczamy muzykę bezpośrednio do najważniejszych serwisów na świecie, między innymi: Spotify, Apple Music, Amazon Music, Tidal, YouTube Music, Facebook, Deezer, TikTok, Pandora, Tencent, AWA. Stworzyliśmy największą w Polsce sieć muzycznych kanałów w serwisie YouTube (multi-channel network). Zajmujemy się także dystrybucją audiobooków.

Firma powstała w 2002 roku w Warszawie, gdzie mieści się jej główna siedziba. Mamy również swoje biura w Berlinie i Paryżu.

Współpracujemy między innymi z: artystami, niezależnymi wytwórniami i instytucjami kultury.

W 2017 roku Independent Digital otrzymało tytuł „Lidera Przedsiębiorczości”.

Współpracujemy z ponad 1000 artystów i wytwórni z Polski, Francji, Niemiec, USA, Włoch, Irlandii, Kenii, Ukrainy i innych krajów,

Więcej informacji na www.independentdigital.com

Junior Client Service Specialist, Poznań