Oferta pracy

Junior Cloud Engineer

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

Mile widziane

  • PowerBI

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Powoływanie środowisk analitycznych do projektów biznesowych w Azure oraz Terraform,

  • Utrzymanie platformy Power BI,

  • Opracowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Masz podstawową, popartą praktyką wiedzę o Azure i procesach CI/CD,

  • Wykazujesz się znajomością konceptów chmurowych,

  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia,

  • Znasz język angielski na poziomie B2 lub wyższym,

  • Chcesz uczyć się i lubisz zadawać pytania,

  • Masz pozytywne i przyjazne nastawienie,

  • Jesteś zainteresowany/-a współpracą na podstawie umowy o pracę.

  • Znajomość platformy PowerBI,

  • Znajomość Python,

  • Dowolny certyfikat chmurowy.

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym Powiślu

  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości

  • Przestrzeń do dzielenia się innowacjami, Technology Day 4 You

  • Elastyczny czas pracy

  • Medicover, badania profilaktyczne, ubezpieczenie grupowe

  • Platforma Motivizer z benefitami dopasowanymi do Twoich oczekiwań

  • Sekcje sportowe i fitness online oraz parking rowerowy

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu.

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy