Junior Cloud Support & IT Specialist

LCloud Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Python

  • AWS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja i administracja siecią, systemami operacyjnymi Linux/Windows oraz środowiskami chmurowych AWS

  • praca nad incydentami związanymi z oprogramowaniem, systemami operacyjnymi Linux/Windows i środowiskami chmurowymi AWS

  • zapewnienie dostępności 24×7 serwerów i aplikacji

  • monitorowanie bezpieczeństwa i efektywności działania systemów

  • tworzenie skryptów w Bash’u, Python’ie

  • udział w tworzeniu procedur CI/CD

  • wsparcie zespołów deweloperskich

Nasze wymagania

  • chęć do nauki i wykorzystania nowych technologii

  • pozytywne nastawienie

  • dobra znajomość zagadnień sieciowych i systemów Linux

  • umiejętność analizy i odnajdywania przyczyn powstawania błędów przy pracy z siecią, systemami Linux lub wynikających z architektury sieci

  • podstawowa znajomość dowolnego języka programowania

  • dobra organizacja jak i umiejętności zorganizowania przestrzeni do pracy z innymi

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • świetne warunki współpracy

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu odpowiedzialności

  • dodatkowy system motywacyjny

  • jasna ścieżka kariery

  • program benefitów pozapłacowych

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę na umowę B2B

  • pracę zdalną

  • pracę dla prestiżowych Klientów, przy innowacyjnych projektach

  • opiekę technologicznego mentora

  • transfer wiedzy eksperckiej

  • kontakt z zaawansowaną technologią

  • nieograniczoną możliwość zgłębiania tajników chmury obliczeniowej

  • dostęp do platform szkoleniowych

  • dofinansowanie do certyfikatów AWS

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • wsparcie przy uruchomieniu własnej firmy informatycznej

Obecnie szukamy osób, chcących wejść w świat rozwiązań chmurowych Amazon Web Services. Jeśli administracja systemami Linux nie jest Ci obca i masz chęci do nauki, zgłoś się do nas. W działaniu z doświadczonymi mentorami pomożemy Ci zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie platformy AWS!

Jesteśmy pierwszym polskim Partnerem Amazon Web Services o statusie Advanced oraz autoryzowanym Partnerem Google Cloud Platform. To jednak nie wszystko! Możemy się również pochwalić takimi tytułami jak: AWS Well-Architected Advanced Consulting Partner, AWS DevOps Competency czy lider

rankingów clutch.co. To właśnie takie sukcesy napędzają nas do działania i ciągłego rozwoju.

Dołączając do nas oferujemy możliwość pracy z ekspertami (posiadającymi wszystkie rodzaje certyfikatów AWS i GCP), którzy pomogą Ci w zdobyciu obszernej wiedzy w zakresie DevOps. Dzięki współpracy z wieloma międzynarodowymi klientami, zdobytą wiedzę będziesz mógł/a wykorzystać w praktyce.

Przewiń do profilu firmy