Logo Pracuj.pl

Junior Cloud Support & IT Specialist

LCloud Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Python

  • AWS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja i administracja siecią, systemami operacyjnymi Linux/Windows oraz środowiskami chmurowych AWS
  • praca nad incydentami związanymi z oprogramowaniem, systemami operacyjnymi Linux/Windows i środowiskami chmurowymi AWS
  • zapewnienie dostępności 24×7 serwerów i aplikacji
  • monitorowanie bezpieczeństwa i efektywności działania systemów
  • tworzenie skryptów w Bash’u, Python’ie
  • udział w tworzeniu procedur CI/CD
  • wsparcie zespołów deweloperskich

Nasze wymagania

  • chęć do nauki i wykorzystania nowych technologii
  • pozytywne nastawienie
  • dobra znajomość zagadnień sieciowych i systemów Linux
  • umiejętność analizy i odnajdywania przyczyn powstawania błędów przy pracy z siecią, systemami Linux lub wynikających z architektury sieci
  • podstawowa znajomość dowolnego języka programowania
  • dobra organizacja jak i umiejętności zorganizowania przestrzeni do pracy z innymi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • świetne warunki współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu odpowiedzialności
  • dodatkowy system motywacyjny
  • jasna ścieżka kariery
  • program benefitów pozapłacowych
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę na umowę B2B
  • pracę zdalną
  • pracę dla prestiżowych Klientów, przy innowacyjnych projektach
  • opiekę technologicznego mentora
  • transfer wiedzy eksperckiej
  • kontakt z zaawansowaną technologią
  • nieograniczoną możliwość zgłębiania tajników chmury obliczeniowej
  • dostęp do platform szkoleniowych
  • dofinansowanie do certyfikatów AWS

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • wsparcie przy uruchomieniu własnej firmy informatycznej

Obecnie szukamy osób, chcących wejść w świat rozwiązań chmurowych Amazon Web Services. Jeśli administracja systemami Linux nie jest Ci obca i masz chęci do nauki, zgłoś się do nas. W działaniu z doświadczonymi mentorami pomożemy Ci zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie platformy AWS!

Jesteśmy pierwszym polskim Partnerem Amazon Web Services o statusie Advanced oraz autoryzowanym Partnerem Google Cloud Platform. To jednak nie wszystko! Możemy się również pochwalić takimi tytułami jak: AWS Well-Architected Advanced Consulting Partner, AWS DevOps Competency czy lider

rankingów clutch.co. To właśnie takie sukcesy napędzają nas do działania i ciągłego rozwoju.

Dołączając do nas oferujemy możliwość pracy z ekspertami (posiadającymi wszystkie rodzaje certyfikatów AWS i GCP), którzy pomogą Ci w zdobyciu obszernej wiedzy w zakresie DevOps. Dzięki współpracy z wieloma międzynarodowymi klientami, zdobytą wiedzę będziesz mógł/a wykorzystać w praktyce.

Junior Cloud Support & IT Specialist, Zielona Góra