Junior Commercial Controller

SELENA FM S.A.

  • Legnicka 48A, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Legnicka 48A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu

  • Aktywne zarządzanie cennikami wewnątrz grupy

  • Tworzenie raportów pod bieżące potrzeby biznesu

  • Analiza KPI sprzedażowych

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania i forecastowania

  • Analiza rentowności klientów/produktów w ramach przydzielonego kanału / regionu / kraju

  • Współpraca z zespołem Business Intelligence

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów / Sprzedaż i Marketing lub pokrewne

  • Analityczne myślenie

  • Dokładność

  • Umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji

  • Zaawansowane umiejętności wykorzystania MS Excel

  • Gotowość do pracy samodzielnej i odpowiedzialności za swoje zadania, ale także współpraca w zespole

  • Wysoka komunikatywność

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Chęć rozszerzania własnych kompetencji np. Power BI

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne