Oferta pracy

Junior Commercial Finance Manager

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie wydatków marketingowych oraz sales deduction w cyklach miesięcznych,

  • Tworzenie rocznych budżetów marketingowych,

  • Zarządzanie warunkami kontraktowymi klientów (Sales Deduction),

  • Akceptacja akcji marketingowych, promocji oraz umów handlowych oraz weryfikacja akceptowanych wydatków vs budżet,

  • Wsparcie działów marketingowych, sprzedażowych i PM w zarządzaniu budżetami,

  • Analiza ROI wydatków/inwestycji,

  • Współpraca z działami Product Management w zakresie przygotowywania i aktualizowania cenników produktowych oraz planów promocji,

  • Tworzenie P&L (w tym estymacja na kolejne miesiące) z podziałem na kanały sprzedaży i produkty,

  • Analiza danych, przedstawienie najważniejszych wniosków oraz ryzyk,

  • Pełnienie roli łącznika między działami sprzedaży/marketingu a działami finansowymi; synchronizacja ich pracy i dbanie o wzajemne zrozumienie, przepływ informacji oraz wymianę wiedzy,

  • Promowanie/komunikowanie procedur finansowych w działach biznesowych,

  • Identyfikacja zagrożeń i możliwości w zakresie wydatków poszczególnych działów,

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w dziale finansów/kontrolingu,

  • Bardzo dobrą znajomość angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Zaawansowaną znajomość SAP, BI i pakietu Office (Excel, PowerPoint),

  • Umiejętność pracy z danymi, analizy oraz prezentacji wniosków z nich płynących,

  • Naturalną zdolność do zwracania uwagi na detale, poprawność danych oraz ich spójność,

  • Umiejętność ustalenia priorytetów w pracy i dotrzymywania terminów,

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,

  • Rozumienie biznesu i szeroko pojętych zagadnień finansowych.

To oferujemy

  • Samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • System premiowy oparty o realizację celów półrocznych,

  • Możliwość dołączenia do grup sportowych (siatkówka, koszykówka, piłka nożna),

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.