Junior Communication & Event Executive

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 03.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta międzynarodowej organizacji z sektora finansowego poszukujemy aktualnie:

    Miejsce Pracy: Warszawa
    Spe/16/12/2018/NG

    Twoje zadania:

    • Współtworzenie i udział w realizacji koncepcji wewnętrznej komunikacji,
    • Wsparcie w realizacji projektów z zakresu EB, HR, PR,
    • Redagowanie materiałów komunikacyjnych kierowanych do pracowników oraz zarzadzanie treścią w intranecie,
    • Prowadzenie inicjatyw promujących przyjazne miejsce pracy – od badań , analiz trendów po wdrożenia,
    • Ścisła współpraca z zespołem działającym w biurze członka zarządu.

    Nasze oczekiwania:

    • Około roczne doświadczenie w dużej, międzynarodowej korporacji (mile widziane w jednym z obszarów: komunikacja marketingowa, organizacja eventów, PR),
    • Podstawowa znajomość zagadnień i trendów HR, EB, PR oraz chęć poszerzania wiedzy z tego zakresu,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( używany w codziennej pracy),
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (płynne formułowanie myśli, efektywna praca zespołowa, „lekkie pióro”),
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
    • Inicjatywa, samodzielność w działaniu i konsekwencja w realizacji zadań,
    • Pozytywne podejście do nowych wyzwań.

    Oferujemy:

    • Zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Realną możliwość szybkiego rozwoju poprzez kompleksową realizacje zadań we współpracy z kierownictwem wyższego szczebla,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych.