Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Consultant

Kaizen Institute Poland

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów w zakresie wdrażania usprawnień operacyjnych

  • Kierowanie zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi w projektach ukierunkowanych na poprawę produktywności, obniżenie kosztów, podniesienie poziomu obsługi, projektowanie linii produkcyjnych, magazynów, systemów logistycznych itp.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Otwartość na zdobywanie doświadczenia w środowisku biznesowym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Otwartość na częste wyjazdy wdrożeniowe u Klienta

Mile widziane

  • Studia wyższe z zakresu zarządzania produkcją, optymalizacji procesów, zarządzania jakością, logistyki lub pokrewne

  • Znajomość narzędzi i filozofii ciągłego doskonalenia Kaizen/ Lean

To oferujemy

  • Stabilizację, wiążemy duże nadzieje na to, abyś pozostał z nami na dłużej

  • Pracę w doświadczonym, pełnym pasji i zaangażowania międzynarodowym Zespole

  • Możliwość rozwoju w polskich i międzynarodowych projektach

  • Dostęp do międzynarodowego, licencjonowanego know-how

  • Wymianę doświadczeń z zespołem ekspertów z różnych branż i krajów

  • Uczestnictwo w eventach Kaizen Institute

  • Możliwość pisania i publikowania własnych artykułów

Kaizen Institute Poland jest przedstawicielem Kaizen Institute, Ltd. – międzynarodowej organizacji konsultingowej działającej w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. W 1985 r. przedstawiliśmy światu po raz pierwszy metodologię KAIZEN. Dziś jesteśmy globalnym doradcą aktywnym we wszystkich sektorach. Naszą misją jest ciągłe doskonalenie ludzi, procesów i systemów, umożliwiające osiągnięcie wyższej wydajności przedsiębiorstw. Diagnozujemy problemy, kreujemy świadomość, prowadzimy wdrożenia, opracowujemy plany działań, rozwijamy ekspertów i liderów po to, aby byli zdolni do budowania i utrzymywania ciągłego doskonalenia w każdym obszarze funkcjonowania organizacji. Prowadzimy badania, publikujemy własne książki i artykuły. Wraz z renomowanymi Partnerami Naukowymi organizujemy Studia Podyplomowe oraz MBA, od kilkunastu lat skupiamy pasjonatów lean i kaizen w cyklicznym Klubie Managera Kaizen oraz prestiżowym Europejskim Kongresie Kaizen.

Przewiń do profilu firmy