Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior consultant systemu ERP

Integris Systemy IT Sp. z o.o.O firmie

  • Lutycka 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Integris Systemy IT Sp. z o.o.

Lutycka 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział i realizacja zadań w ramach międzynarodowych projektów obejmujących wdrożenia systemów informatycznych wspomagających pracę przedsiębiorstw

  • Określanie wymagań biznesowych w stosunku do systemów informatycznych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Parametryzacja systemu zgodnie z potrzebami i procesami biznesowymi klienta

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników klienta

Nasze wymagania

  • Absolwenci studiów ekonomicznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym udział w międzynarodowych projektach

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia przy realizacji projektów i rozwój kompetencji zawodowych

  • Pracę w projektach dla największych polskich i zagranicznych korporacji

  • Naukę od najlepszych w branży

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • Ciekawy charakter pracy: kontakty, zadania, własne tempo, różnorodność zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Integris IT Sp. z.o.o działa od na rynku ponad 20 lat i od początku swej działalności zajmuje się wdrażaniem rozwiązań klasy ERP podążając systematycznie za rozwijającymi się technologiami i przechodząc na bardziej zaawansowane.

Jesteśmy członkiem największego na świecie zespołu DynamicsPact oferującego Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations.

Nasza firma to grupa ludzi pełnych pasji, specjalistów tworzących doświadczony i zgrany zespół. Stawiamy na inwencję, kreatywność oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Nasi pracownicy podlegają ciągłemu procesowi szkoleń, które podnoszą ich umiejętności oraz wiedzę zarówno w dziedzinach związanych bezpośrednio z systemami, jak i zagadnieniami biznesowymi i przepisami prawa.

Poszukujemy osób, które chcą związać swoją przyszłość z konsultingiem w zakresie wdrażania zintegrowanych systemów zarządzania klasy ERP.

Przewiń do profilu firmy