Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Content Manager z językiem niemieckim

CupoNation GmbH

8 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie istotnych treści na niemieckich stronach internetowych i pisanie atrakcyjnych tekstów reklamowych zoptymalizowanych pod wyszukiwarki internetowe (teksty SEO)

  • aktywne wdrażanie strategii SEO

  • włączanie nowych sklepów partnerskich na naszych portalach internetowych

  • opieka nad własnym portfolio sklepów i bieżąca aktualizacja treści

  • regularne sporządzanie raportów i analizowanie sukcesu sprzedawców na podstawie wybranych parametrów

  • strategiczna współpraca przy rozwoju treści na stronach docelowych

  • tworzenie artykułów do naszego bloga

  • praca z systemami zarządzania treścią (WordPress) i back-office

Nasze wymagania

  • chętnie piszesz teksty w języku niemieckim na poziomie C1 i ewentualnie masz już pierwsze doświadczenia z zakresu content marketingu, marketingu internetowego, copywritingu lub tłumaczeń

  • chętnie pracujesz przy komputerze, a Google Docs, Word itp. nie są Ci obce

  • nie boisz się liczb, statystyk i diagramów

  • sprawia Ci przyjemność praca na własną odpowiedzialność i ukierunkowana na wynik

  • lubisz pracę w zespole: dajesz się zainspirować doświadczeniem swoich kolegów i zarażasz swój zespół swoim zaangażowaniem

To oferujemy

  • trening i regularne szkolenia w zakresie marketingu internetowego i SEO

  • dobrą atmosferę pracy z przestrzenią na kreatywność i krótkimi ścieżkami decyzyjnymi

  • doświadczenie zawodowe u lidera rynku marketingu sieciowego

  • regularną umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • biuro w centrum Warszawy z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi

  • możliwość pracy zdalnej z domu

  • imprezy firmowe i przyjazny zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

HR call

2

Team call

3

Writing task

Szukasz pracy z językiem niemieckim, która będzie dla Ciebie wyzwaniem i jednocześnie będzie pasowała do Twojego elastycznego stylu życia?

Język niemiecki nie ma dla Ciebie tajemnic? Interesujesz się marketingiem internetowym, zakupami w Internecie i rabatami? Jesteś we właściwym miejscu! Aktualnie poszukujemy wsparcia dla naszego zespołu edytorów z językiem niemieckim.

W Global Savings Group chcemy zapewnić, aby wszyscy pracownicy mogli rozwijać się w środowisku sprzyjającym włączeniu społecznemu. Nasze możliwości zatrudnienia są otwarte na każdą płeć, rasę, religię, wiek, orientację seksualną, sprawność, miejsce pochodzenia lub status społeczno-gospodarczy. Wspieramy kulturę różnorodności, sprawiedliwości i przynależności, w której wszyscy pracownicy są mile widziani, szanowani, połączeni i zaangażowani.

To coś dla Ciebie?

Prześlij nam swój życiorys w języku niemieckim lub angielskim.

Global Savings Group (GSG) jest szybko rosnącą siecią portali internetowych, specjalizującą się w łączeniu reklamy internetowej i handlu. GSG obsługuje ponad 100 różnych domen z zakresu rabatów, ofert i poleceń, umożliwiając wiodącym światowym wydawcom różnych portali internetowych zwiększenie swojej obecności w Internecie i generowanie dzięki temu wyższych obrotów. Jednocześnie GSG umożliwia kupującym w Internecie podejmowanie najlepszych decyzji zakupowych oraz pomaga różnym sprzedawcom internetowym w zwiększeniu swojego zasięgu na ponad 20 rynkach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy