Oferta pracy

Junior Content Marketing Specialist

Omnipack Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 81

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści w języku polskim (artykuły, posty w social mediach, mailingi)

  • Publikowanie nowych treści w różnych kanałach (social media, newsletter, blog)

  • Współpracowanie z klientami oraz podwykonawcami przy tworzeniu contentu

  • Wspieranie działu marketingu w działaniach contentowych

  • Pomaganie w kreowaniu strategii na dalszy rozwój marketingowy marki

  • Śledzenie trendów z obszaru logistyki i eCommerce

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Lekkie pióro, umiejętność pisania angażujących treści w języku polskim

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność, odpowiedzialność, otwartość i chęci do nauki

  • Biegłość w social mediach

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Marketing/Dziennikarstwo/Komunikacja

  • Znajomość programów graficznych, np. Canva

To oferujemy

  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med.

  • Hybrydowy model pracy- pracujemy zarówno z biura, jak i z wygodnej domowej kanapy.

  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B, UoP, Zlecenie).

  • Nasze biuro w centrum Warszawy- dobrze wyposażone, nowoczesne i z pięknym widokiem na panoramę miasta.

  • Owocowe wtorki? Tym Cię nie przekonamy, chociaż jako pracodawca dbamy o najwyższy komfort pracy w biurze, na który składają się nie tylko świetnie wyposażona kuchnia w owoce, herbaty czy różnego rodzaju przekąski, ale przede wszystkim ludzie tworzący dobrą i serdeczną atmosferę. U nas chce się przychodzić do pracy!

  • Nie jesteśmy skostniałą korporacją, u nas z każdym jesteś na “ty” i możesz czuć się swobodnie. Nie będziesz “kolejnym rekordem w excelu”, a twoje zdanie ma dla nas znaczenie. Słuchamy siebie, udzielamy regularnego feedbacku i szczerze przyznajemy się, kiedy popełnimy błąd.

  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • biuro w centrum Warszawy

  • hybrydowy model pracy

  • elastyczna forma zatrudnienia

  • transparentność

  • zespół ekspertów

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć skrzydła oraz swoją pasję do e-commerce pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie to jesteś w dobrym miejscu! Omnipack jest określany mianem najgorętszego scale’upu w Polsce wg TNW w 2021 roku!

Omnipack to lider rynku logistyki dla e-Commerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 sklepów internetowych w kompleksowej realizacji zamówień. Naszymi Klientami są sklepy z branż beauty, fashion i suplementów takie jak La Mania, Bizuu, Aavalabs, Femi Stories czy Naoko. Dzięki nam Klienci mogą skupić się na rozwoju swojego biznesu nie martwiąc się o jakość magazynowania, terminowości wysyłek do swoich Klientów, jak i obsługi zwrotów.

Wierzymy, że w branży logistycznej można mocno namieszać - w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę- a mamy apetyt na znacznie więcej.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

W związku z naszym dynamicznym rozwojem aktualnie do zespołu Omnipack poszukujemy Junior Content Marketing Specialist, który swoim lekkim piórem i ciekawymi pomysłami na nowe treści wesprze nasz dział Marketingu.

Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć treści w języku polskim, publikować je w naszych social mediach, koordynować potencjalne tłumaczenia tekstów na język angielski oraz wspierać Marketing Managera w codziennych obowiązkach.

Jeśli tajniki języka polskiego nie są Ci obce a social media są jak ciepła, pachnąca bułeczka z masłem- to to stanowisko jest stworzone dla ciebie!

Jeśli jesteś:

● Odpowiedzialny - dotrzymujesz złożonych obietnic i terminów

● Odważny - nie obawiasz się proponować zmian, jesteś dociekliwy w swoich założeniach

● Kreatywny- jako startup cenimy sobie osoby, które potrafią wyjść z inicjatywą i zaproponować niekonwencjonalne rozwiązania

● Transparenty - w Omnipacku jesteśmy ze sobą szczerzy na każdym etapie i tego samego oczekujemy od swoich kolegów i koleżanek

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Po co czekać? Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!